Скількивсього квітів у вінку,якщо ромашок 10,а волошок на 5 більше,ніж ромашок?


Ответы на вопрос

Отвечает Растегаев Станислав.

1) 10+5=15 (цв.) - васильки
2) 10+15=25 (цв.) - всего цветов в венке
Ответ: 25 цветов

Отвечает Гайсанов Ахмед.

1).10+5=15;-волошок;8
2).15+10=25;-всього квітів;
Відповідь:25 квітів