Ліфт може перевозити одночасно або 12 дорослих або 20 дітей визначте скільки дітей може їхати у

ліфті одночасно кілька дорослих

Ответы на вопрос

Отвечает Галас Діма.

Розв'язання:

знаходимо відношення дорослих до дітей 12/20 =3/4

Отже 4 дитини рівносильно 3 дорослим . Якщо мати на увазі скільки максимум дітей можуть їхати з дорослими 16 дітей і 3 дорослих , бо 20-4 =16 , це кількість дітей

А зі співвідношення ми пам'ятаємо , що 4 дитини рівносильно 3 дорослим , тому і відходить , що 16 дітей та 3 дорослих