ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 8 Фигураның ауданын есепте. 2 м 4 м 3м 4м​


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Ратмир.

Ответ:

S1=4*3=12

S2=4*2=8

S=12+8=20