Біля моста росте бузок, на гілці якого є 35 квіток із 4 або з 5 пелюстками . Усього пелюсток–153.

Скільки квіток з 5 пелюстками? Будь ласка, допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ульяна.

Квіток з 5 пелюстками: х

Пелюсток на квітках з 5 пелюстками: 5х

Квіток з 4 пелюстками: 35-х

Пелюсток на квітках з 4 пелюстками: 4(35-х)

Складаємо рівняння:

5х+4(35-х)=153

5х+140-4х=153

5х-4х=153-140

х=13

Відповідь: 13 квіток з 5 пелюстками