Пожалуста.Зведіть дроби.3/5і4/15 до найменшого спільного знайменника та знайдить їхню суму.​


Ответы на вопрос

Отвечает Косникова Марьям.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/5+4/15=9/15+4/15=13/15

Отвечает Gromyko Dima.

Ответ: ³3/5 + ¹4/15= 9+4/15=13/15.

Пошаговое объяснение: