1. Визнач, скільки відсотків становить: а) 12 від 60; в) 3м від 1 дм; д) 4,5 т від 18 т; б) 7 см

від 11,2 см ) 12 хв від 1 год, е) 12 грн від 250 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Кристина.

Ответ:

а) х = 20%

в) х = 3000%

д) х = 25%

б) х = 62,5%

г) х = 20 %

е) х = 4,8%

Пошаговое объяснение:

а) 60 - 100 %

12 - х

60 : 12 = 100 : х

х = 12*100 : 60

х = 20%

в) 10 см - 100%

300 см - х

10 : 300 = 100 : х

х = 300 * 100 : 10

х = 3000%

д)  18 т - 100%

4,5 т - х

18 : 4,5 = 100 : х

х = 4,5 * 100 : 18

х = 25%

б) 11,2 - 100 %

7 - х

11,2 : 7 = 100 : х

х = 7 * 100 : 11,2

х = 62,5%

г) 60 хв - 100%

12 хв  - х

60 : 12 = 100 : х

х = 12 * 100 : 60

х = 20 %

е) 250 грн - 100%

12 грн - х

250 : 12 = 100 : х

х = 12 * 100 : 250

х = 4,8%