Сума двох чисел дорівнює 300.Перше число у 5 разів менше від другого.Знайдіть ці числа.Допоможіть

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает На-Всегда Обречен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+5х=300

6х=300

Х=300÷6=50 1 число

50×5=250 2 число

Отвечает Яшин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 2 число

х:5 - 1 число

Х+х:5=300

5х+х=1500

6х=1500

Х=1500:6

Х=250 - 2 число

250:5=50 - 1 число

250+50=300