Із двох пунктів, відстань між якими дорівнює 114 км, одночасно назустріч один одному виїхали два

велосити дисти. Швидкості велосипедистів дорівнюють 20 км/го і 18 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Аделя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20+18=38(км\ч) скорость сближения

114:38=3(ч) через 3 ч встретятся 2 велосипедиста

Ответ.3ч

Отвечает Зотиков Саша.

1) 20+18=38(км/год)- швидкість наближеня;

2) 114÷38=3(год) зустрінуться;

Відповідь : через 3 години вони зустрінуться.