Для пошиття 10 ціпао придбали 18 м червоного шовку й 24 м жовтого. Коли частину тканини витратили,

то залишилося 12 м Шовку. Скільки метрів шовку витратили на пошиття ціпао?​

Ответы на вопрос

Отвечает Небораков Виктор.

Ответ:30

Пошаговое объяснение: 18+24= 42

42-12= 30

Отвечает Жукова Рина.

Ответ: 30 метрів.

Пошаговое объяснение:

18+24=42(м.) - шовку.

42-12=30(м.) - шовку витратили на пошиття ціпао.