10 Обчисли площу прямокутника, довжина якого дорів- нює 12 дм, а ширина — удвічі менша. будь ласка

допоможіть даю 55 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

Ответ:

2*2=6 дм ширина

р=(12+6)×2=36 дм

s=12×6=72дм

ответ: p=36дм s=72

Отвечает Метельская Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 : 2 = 6 (дм) - ширина

2) 12 * 6 = 72 (дм²) - площадь

Ответ: 72 дм²