Периметр трикутника доривнюе 50 см, а стороны видносяться як 6:9:10. Знайдить сторони трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Безкоровайна Улянка.

Ответ:

Нехай сторона 1=6x сторона 2=9x сторона 3=10х, їх сума 50 см

тоді складаємо рівняння,

6х+9х+10х=50

25х=50

х=50:25

х=2

Отже, сторона 1= 2•6=12см, сторона 2=2•9=18см, сторона 3=2•10=20см

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 6х см

2 сторона = 9х см

3 сторона = 10х см

Р ∆ = 50 см

6х + 9х + 10х = 50

25х = 50

х = 50 : 25

х = 2

1 сторона = (6х) = 6 * 2 = 12 см

2 сторона = (9х) = 9 * 2 = 18 см

3 сторона = (10х) = 10 * 2 = 20 см

Р ∆ = 12 + 18 + 20 = 50 см