Знайдіть координати вектора c 2a - b , якщо a(9;-4;-5); b(-1;3;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

Відповідь:

c 2a - b якщо а(9;-4;-5); b(-1;3;5)

якщо а = 9, b = -1, то с = 2a – b = 2*9 – (-1) = 18 + 1 = 19

якщо а = -4, b = 3, то с = 2a – b = 2*(-4) – 3 = -8 - 3 = -11

якщо а = -5, b = 5, то с = 2a – b = 2*(-5) – 5 = -10 - 5 = -15