4.Два автобуси одночасно й у протилежних напрямках виїхали з Березневого. Через 3 год відстань між

ними становила 435 км. Знайдіть швидкості автобусів, якщо швидкість першого автобуса на 5 км/год більша за швидкість другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

435÷3=145км/год швидк 2х автобусов

Х+х+5=145

2х=145-5=140

Х=140÷2=70 км/год швидк 2 автобуса

70+5=75 км/год швидк 1 автобуса

Отвечает Лискина Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 автобуса =

х + 5 км/ч

Скорость 2 автобуса =

х км/ч

(х + х + 5) * 3 = 435

(2х + 5) = 435 : 3

2х + 5 = 145

2х = 145 - 5

2х = 140

х = 140 : 2

х = 70

Скорость 1 автобуса = (х + 5) = 70 + 5 = 75 км/ч

Скорость 2 автобуса = (х) = 70 км/ч