Срочно помогите решить задачи! 1) Для підлоги, потрібно 39м ламінату завширшки 90см, але у

магазині є ламінат на 0,25м вужче. Скільки метрів цього ламінату треба придбати? 2) Якщо взяти 0,4т свіжих яблук, то вийде 76кг сушених. Скільки можна одержати сушених яблук з 2,4т свіжих?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

0,25м = 25см

90 - 25 = 65 (см) - шириной есть ламинат в магазине

39м ламин = 90см шир

х м ламин = 65см шир

х/39 = 90/65

х = 39 * 90 / 65

х = 3510/65

х = 54

Ответ: 54 м потребуется

2)

0,4 т свежих = 76 кг суш

2,4 т свежих = х суш

0,4/2,4 = 76/х

х = 76 * 2,4 / 0,4

х = 182,4/0,4

х = 456

Ответ: 456 кг сушёных