Можна найбільше спільне кратне.і найменше спільне кратне чисел 28 і 56 .210 і 350


Ответы на вопрос

Отвечает Волковяк Настя.

Ответ:

НСК(210;350)=1050

210=2*3*35

350=2*5*35

2*3*35*5=1050

НСД(28;56)=28

28=2*2*7

56=2*2*2*2*7

2*2*7=28

Пошаговое объяснение: