Відрізок AC завдовжки 24 см точкою В поділено у відношенні 3:5. Знайдіть довжину кожної частини.


Ответы на вопрос

Отвечает Пирова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

АВ = 3х см

ВС = 5х см

АС = 24 см

3х + 5х = 24

8х = 24

х = 24 : 8

х = 3

АВ = (3х) = 3 * 3 = 9 см

ВС = (5х) = 5 * 3 = 15 см

АВ + ВС = АС

9 + 15 = 24