1) Вiдстань між двома пристанями яхта пройшла за 9 год. руха ючись зі швидкістю 16 км/год.

Повертаючись назад, яхта йшла зі швидкістю 18 км/год. Скільки годин яхта витратила на зворотний шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Попадюк Дмитрий.

Ответ:

8 годин

Пошаговое объяснение:

Спочатку знайдемо відстань від першої пристані до другої з формули відстані: S = v * t, де v - швидкість, а е t - час. Підставляємо наші данні:

S = 16 * 9 = 144 км

Формула часу: t = s / v. Підставляємо другі данні:

t = 144 / 18 = 8 годин