2) Відстань між двома пристанями яхта пройшла за 9 год зі швидкістю 16 км/год. Повертаючись назад,

яхта збіль- шила швидкість руху на 2 км/год. Скільки годин яхта витратила на зворотний шлях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Анапа Татьяна.

Ответ:

1)16 * 9 = 144 (км) — відстань між двома пристанями; 2) 144 : 18 = 8 (год).

Відповідь: на зворотний шлях яхта витратила 8 годин.

2. 1) 16 * 9 = 144 (км) — відстань між двома пристанями;

2) 16 + 2 = 18 (км/год) — швидкість руху на зворотньому шляху;

3) 144 : 18 = 8 (год).

Відповідь: на зворотний шлях яхта витратила 8 годин.