Катер рухався проти течії річки протягом 3 годин .Яку відстань пройшов катер якщо його власна

швидкість y км/год ,а швидкість течії річки x км/год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Алена.

Vкатера=y

Vреки=x

T=3 часа

S=(Vк-Vр)*T=3(y-x)