Із двох міст, відстань між якими становить 120 км, одночасно назустріч одна одній вийшла дві групи

лижників. Швидкість перший групи - 12 км / год, а другой - 18 км / год . Через скільки годин вони зустрінуться ? Умова , розв'язання ,Відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V1=12 км/год

V2= 18км/год

S=120 км

Розв'язання

1)12+18=30(км/год) - швидкість зближення;

2)120:30=4(год) - час

Відповідь: через 4 години вони зустрінуться.