Із двох міст, відстань між якими становить 120 км, одночасно назустріч одна одній вийшли дві

групи туристів. Швидкість першої групи — 7 км/год, а другої — 8 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться? ПЖ Помогитн

Ответы на вопрос

Отвечает Канзычаков Данил.

Відповідь:

Вони зустрінуться через 4 години.

Покрокове пояснення:

1)12+18=4(км/год)

2)120:30=4(год)

Вони зустрінуться через 4 години.