Виділи цілу і дробову частини з неправильного дробу 25/7


Ответы на вопрос

Отвечает Островський Вадим.

Ответ:

3\frac{4}{7}

Пошаговое объяснение:

\frac{25}{7}=\frac{21+4}{7}= \frac{3*7+4}{7}=3\frac{4}{7}