запиши числовий вираз і обчисли його значення а сума часток чисел 90 і 3 та 65 і 5 Б різниця

добутків чисел 75 і 2 та 7 і 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Алёна.

Ответ:

(90:3)+(65:5)=30+13=43

(75*2)-(7*8)=150-56=94