За першу годину равлик подолав 7/25 м, а за другу - на 2/25 м більше. Яку відстань подолав равлик

за дві години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Данил.

ответ:

16/25

Пошаговое объяснение:

2/25+ 7/25=9/25

7/25+9/25=16/25