Дано функцію у = f(х). Знайдіть усі значення аргумента х, при яких f(х) = А, якщо: f(х) = х 2 - 1,

А = 3 (10-11 класс)

Ответы на вопрос

Отвечает Кандаурова Анастасия.

Ответ:

x=2

x=-2

Пошаговое объяснение:

f(x)=x^2-1=3

x^2=4

x=2 x=-2