Автомобіль в перший день проїхав 4 год, а в другий – 7 год з однаковою швидкістю. Яку від-стань

проїхав автомобіль кожного дня окремо, якщо другого дня він проїхав на 180 км більше, ніж першого.

Ответы на вопрос

Отвечает Шеметова Настя.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1) 7 - 4 = 3 (часа) - проехал больше во 2 день
2) 180 : 3 = 60 (км/ч) - скорость автомобиля
3) 60 * 4 = 240 (км) - проехал в 1 день
4) 60 * 7 = 420 (км) - проехал во 2 день
Отвечает Россомагина Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 - 4 = 3 години різниця в часі

За 3 годин він проїхав на 180 км більше, звідси найдемо швидкість автомобіля

180 : 3 = 60 км/год

В перший день проїхав 4 год , тоді відстань складає :

4 * 60 = 240 км

а в другий день проїхав  7 год , тоді відстань складає:

7 * 60 - 420 км