Помогите найдите произведение ,заменив его суммой (-5)*2=-10 (-3)*3=-9 (-6)*4=-24 (-2)*2=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Мария.

(-5)+(-5)=-10

(-3)+(-3)+(-3)=-9

(-6)+(-6)+(-6)+(-6)=-24

(-2)+(-2)=-4

Отвечает Трофимова Мария.

Ответ:

еееееееееждллооош голосовой мен келдім де Ең сұлу қыз тұрыпты хан қолында болды бағана тәрізді болып келеді және де басқа жок дуйсенбі мен