У класі 36 учнів 9 з них відмінників скільки відсотків класу учнів становлять відмінників


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутов Мартин.

Ответ:25%

Пошаговое объяснение: 36÷9=4

1/4=25%

Отвечает Попков Артём.

Ответ: Нехай

36 учнів - 100%

9 учнів - х %

36/9=100/х

х=9*100:36

х=25%

Пошаговое объяснение: