Фермерське господарство продало 90 корів і коней однакової маси. Загальна маса проданих корів 210

ц, а коней – 60 ц. Скільки корів і скільки коней продало господарство?

Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Ответ: 70 корів і 20 коней

Пошаговое объяснение:1) 210 + 60 = 270 (ц) – загальна маса всіх корів і коней;2) 270 : 90 = 3 (ц) – маса однієї тварини;3) 210 : 3 = 70 (корів);4) 60 : 3 = 20 (коней).Відповідь: господарство продало 70 корів і 20 коней.