Знайдіть координати точки K- кінця вектора MK, якщо вектор MK(-2;3) M(4;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Колупаева Карина.

Так як ми знаємо координати точки початку вектора та координати вектора, ми можемо знайти кінець.

MK(-2;3), M(4;-2), K(x;y)- невідомі координати

складемо рівняння

x-4=-2
x=2

y+2=3
y=1
K(2;1)


Можна перевірити правильність рішення за допомогою формули. МК= (хв-ха); (yв-уа)

2-4=-2(координата х вектора МК)
1-(-2)=3(координата у вектора МК)

Отже, точка К дійсно має координати (2;1)