СКЛАСТИ СИСТЕМУ РІВНЯНЬ В групі 36 студентів, причому дівчат на 4 менше ніж хлопців. Знайти

скільки дівчат і скільки хлопців навчається в групі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Всего - 36

Мальчики - (36/2)+4

Девочки - (36/2)-4

18 + 4 = 22

18 - 4 = 14

Ответ: 22 мальчиков и 14 девочек

Проверка: 22 + 14 = 36