Між Києвом І Львовом 560 км машина виїхала З Києва і проїхавши 45% Усьго шляху зупинилася на

заправку Скільки км залишилося проїхати до Львова?

Ответы на вопрос

Отвечает Semenov Alex.
Ответ:
308
Пошаговое объяснение:
560÷100=5,6
45*5,6=252
560-252=308
Отвечает Голубев Фёдор.
Ответ:308

Пошаговое объяснение
560 - 252 =308