2. Укажи дріб, що дорівнює дробу 1/2а)2/14 б)3/14 в)5/14 г)7/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Захарук Віолетта.

Ответ:

Г).

Пошаговое объяснение:

 \displaystyle  \frac{1 \times 7}{2 \times 7}  =  \frac{7}{14}