Розв'яжіть задачу. Відстань між двома містамидорівнює 260,4 км. Зцих міст назустріч один одному

одночасно виїхали два автомобілі, які зустрілися через 2,4 год після початку руху. Один автомобіль рухався зі швидкістю 48,3 км/ год.Знайдіть швидкість другого автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость 2 авто = х км/ч

(48,3 + х) * 2,4 = 260,4

48,3 + х = 260,4 : 2,4

48,3 + х = 108,5

х = 108,5 - 48,3

х = 60,2

Скорость 2 авто = (х) = 60,2 км/ч

Ответ: 60,2 км/ч