Здравствуйте, помогите пожалуйста с задачей. У двох кошиках 30 груш. Якщо з першого кошика

перекласти 2 грушi до другого кошика, то у першому кошику стане в 2 рази менше груш, ніж у другому. Скільки груш було спочатку у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Саша.

Відповідь:

1)18груш-1кошик; 2)12груш-2кошик.

Покрокове пояснення:

Нехай х-кількість груш у 1 кошику,то:

(х+2груш)+(х+2груш)/2=30груш

х+2груш+0,5х+1груш=30груш

1,5х=30груш-3груш

1,5х=27груш

х=18груш-1кошик

(х+2груш)/2+2груш=(18груш+2груш)/2+2груш=12груш-2кошик