У прямокутного трикутника АВС <С=90° АС=9см ВС=12см .Знайдіть косинус кута А


Ответы на вопрос

Отвечает Лушпай Светлана.

Ответ:

Спочатку за теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузи АВ:

АВ=√АС²+ВС²=√9²+12²=√81+144=√225=15 (см)

sin∠A=CB/AB

sin∠A=12/15=0.8