Допоможіть розв*язати вираз! БУДЬ ЛАСКА!!! 500045-415498:83+616528:(21851-21763)=??? Даю за це 31

бал Дякую!! По діях.

Ответы на вопрос

Отвечает Мадрикова Мадина.

Пошаговое объяснение:

500045 - 415498 : 83+616528 : (21851-21763) = 500045 - 5006 + 616528 ÷ 88 = 500045 - 5006 +7006 = 502045

Отвечает Максимов Ваня.
Спершу робим те що в душках: 1. (21851-21763)=88. Дальше робимо дію ділення або множення у нашому випадку ділення. 2) 415498:83=5006 У наступній дії теж робило спочатку ділення, все по порядку 3) 616528:88=7006 (ділим на те що робили у першій дії) Тепер нам потрібно відняти 500045 від результату що отримали у 2 дії 4) 500045-5006=495039 і кінець 495039-7006=488033
надіюсь помогла!)