Купили 14 пачок печива та вафель, заплативши за всю покупку 510 грн. Кожна пачка печива коштує 30

грн, а кожна пачка вафель – 40 грн. Скільки купили пачок вафель ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сбродов Лёша.
Пусть х пачек печива у пачек вафель
Тоді 30х+40у=510
х+у=14
х=14-у
30*14-30у+40у=510
10у=510-420=90
у=9
х=5