За 7 наборів шахів та 12 наборів шашок разом заплатили 1572 грн. Ціна набору шахів 96 грн. На

скільки грн набір шахів дорожчий за набір шашок?

Ответы на вопрос

Отвечает Маринов Даня.

1)96:7=672(грн)

2)1572-672=900(грн)

3)900:12=75(грн)

4)96-75=21(грн)

Відповідь: на 21 грн набір шахів дорожчий за набір шашок.