БУДЬ ЛАСКА ПОМОЖІТЬ а) 1 % від числа 4; б) 15 % від числа 60; в) 120 % від числа 50. 4.Знайти :

а) 94% добутку чисел 5 і 3,3; б) 155% частки чисел 31 і 0,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Просёлова Анастасия.

Ответ:

1)0,04

2)9

3)60

1)5+3,3=8,3 94% від 8,3=7,8

2)31+0.5=31,5 155% від 31,5=48,83

Отвечает Дубровченко Виктория.

щоб знайти процент від числа потрібно число помножити на процент
1% = 0,01 0,01*4=0,04
15%=15*0,01=0,15 0,15*60=9
120%=120*0.01=1,20 1,20*50=60