Скільки учнів навчають у кожному кожному класі, якщо у другому на 5 учнів більше, ніж у першому, у

третьому у 2 рази більше ніж у першому,а всього у трьох класах 53 учні ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смольская Мария.

Ответ:

В першому класі - 12 учнів, в другому - 17 в третьому - 24

Пошаговое объяснение:

Нехай х - кількість учнів, яка навчається в першому класі, тоді х+5 - кількість учнів яка навчається в другому класі, 2*х - кількість учнів яка навчається в третьому класі

Отримаємо рівняння

х + х + 5 + 2*х =53

4*х=53-5

4*х=48

х=48:4

х=12 - кількість учнів у першому класі

х+5=12+5=17 - кількість учнів у другому класі

2*х=2*12=24 - кількість учнів у третьому класі