СРОЧНО!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ДАМ 50 БАЛОВ 4. На іспиті з математики студентам було запропоновано

три завдання: одне з алгебри, одне з геометрії, одне з математичного аналізу. З 1000 учасників іспиту завдання з алгебри розв’язали 800, з геометрії – 700, з аналізу – 600. Завдання з алгебри та геометрії вирішили 600 осіб, з алгебри та аналізу – 500, з геометрії та аналізу – 400. Усі завдання розв’язали 300 учасників. Скільки людей не розв’язало жодної задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

По правилу объединения:

800 + 700 + 600 - 600 - 500 - 400 + 300 = 900 (участ.) - решили хотя бы 1 задачу

1000 - 900 = 100 (уч)