Даю 50 баллов!!!!!!! Нехай початковий капітал 19000 гривень. Банківський відсоток – 1,9%. Яким

стане банківський капітал через 17 років?

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.

Ответ:

19000 \times (1 +  \frac{1.9\% \times 17}{100\%} )   = 19000 \times (1 + 0.323)  = 19000 \times 1.323 = 25137