а) Маса кавуна у два рази більша, ніж маса дині. На одну шальку терезів поклали три дині й гирі

загальною масою 3 кг. Після того як на іншу шальку поклали два кавуни й гирю масою 1 кг, терези врів- новажилися. Яка маса однієї дині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Ответ:

х-маса дині

2х-маса кавуна

3х+3=2*2х+1

3х-4х=1-3

-х=-2

х=2 маса дині

2*2=4 маса кавуна

3*2+3=2*4+1