Робота 1 звичайної лампочки протягом кварталу коштує 40 грн, а енергозберігальної- 3грн. Квартиру

освітлюють 3 люстри по 4 лампочки. Скільки гривень зекономить родина за квартал, якщо використовуватиме енергозберігальні лампочки?

Ответы на вопрос

Отвечает Буркитбай Батырхан.

Ответ:

1)3*4=12(ламп)

2)12*40=480(грн)

3)12*3=36(грн)

4)480-36якщо правильно зрозумів то все ок

Пошаговое объяснение: