Записати чотири значення a що є розв'язками нерівностей 5678-a<5560


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.
Якщо а=5000,то 5678-а=5678-5000=678. 678<5560. якщо а=200,то 5678-а=5678-200=5478.5478<5560. якщо а=500,то 5678-а=5678-500=5178. 5178<5560. якщо а=300,то 5678-а=5678-300=5378. 5378<5560