13+5х=8-2хтреба пошагове поясненняДУЖЕ СРОЧНОпозначу як краща відповідь!​


Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Даша.

переносимо x у ліву сторону, а числа у праву

при переносі знак змінюється та складаємо

7x = -5

x = -5/7

Отвечает Михайлова Милана.

Ответ:x=-1

Пошаговое объяснение:

1)5x+2x=8-13

2)7x=-7

3)x=-1