Записати у вигляді десяткового дробу а)108% б)18% в) 1,8%срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Коханов Сашка.

Ответ:

108%=108:100=1,08

18%=18:100=0,18

1,8%=1,8%:100=0,018

Отвечает Полюгова Анастасия.

Відповідь:

a) 1,08

б) 0,18

в) 0,018

Покрокове пояснення:

Щоб перевести відсотки у десятковий дріб, треба число поділити на 100

a)

108 / 100 = 1,08

б)

18 / 100 = 0,18

в)

1,8 / 100 = 0,018