Знайди число А) 5% якого дорівнюе 24 Б)150% якого дорівнює 36 В)62% якого дорівнює 434


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Пошаговое объяснение:

а) 24 : 100 × 5 = 0,24 × 5 = 1,2

б) 36 : 100 × 150 = 0,36 × 150 = 54

в) 434 : 100 × 62 = 269,08