Чи можна розкласти на лінійні множники квадратний тричлен 2a²-8a+8?​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

    Квадратний тричлен  2a²- 8a + 8 можна розкласти на лінійні

множники​ :  2a²- 8a + 8 = 2( а² - 4а + 4 ) = 2( а - 2 )² = 2( а - 2 )( а - 2 ) .